Orvostudomány: Jahn, Friedrich. :Auswahl der wirksamsten, einfachen und zusammengesetzten Arzneimittel, oder praktische Materia medika. I. köt. Erfurt, 1797. Keyser, 468p. Korabeli kissé sérült, aranyozott bőrkötésben. Jó példány
1930 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Orvosi Napló. Bp., 1930, Posner-ny., II-VIII+3+82+16+IX-XV p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Kitöltetlen.
Charles Baudouin: Az önfegyelmezés művészete. (Psychaogia.) Völgyesi Ferenc előszavával. Ford.: Bán Aladár. Lélek és Természettudomány. Bp.,[1927], Novák Rudolf, 67+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés.