Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 37

17635.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Gyakorló orvosoknak. Bp., 1941, Novák Rudolf. Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.
17636.

Rufpreis:
2 800 HUF

Carl Sagan: Cosmos. New York,1980,Random House. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
17637.

Rufpreis:
2 800 HUF

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Fordították: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.
17638.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alexander Bernát-Lenhossék Mihály: Az ember testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai I-II. Bp., Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
17639.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

17640.

Rufpreis:
1 000 HUF

1959 Az Orvosi Hetilap centenáriumi emlékkönyve. Összeáll.: Palla Ákos, Trencséni Tibor. Bp., 1959., Medicina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadók és szerkesztők listájával. Kiadói félvászon-kötés.  Dr. Faller József (1936-?) sebész, orvos professzor, egyetemi tanár részére szóló ajándékozási sorokkal, az 1959. évi felszabadulási műtőversenyen elért II. helyezéséért, pecséttel, aláírással.
17641.

Rufpreis:
1 000 HUF

17642.

Rufpreis:
1 200 HUF

17643.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház-Rendelőintézet Jubileumi Tudományos Évkönyve 1932-1982. Bp., 1982, Bajcsy-Zsilinszky Kórház - Rendelőintézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben.
17644.

Rufpreis:
1 000 HUF

17645.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szerk.: Ásmány Lilla, Avar Katalin. Természetes gyógymódok a mindennapi gyakorlatban. Bp., 2002. Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17646.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF