Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyász... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000010/Dr-vitez-Tatrallyay-Wein-Zoltan-Ful-orr-torok-es-gegegyogyaszat-Gyakorlo-orvosokn~II2388400
2388400
17636
394
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Gyakorló orvosoknak. Bp., 1941, Novák Rudolf. Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.
: pelikán_kristóf