https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 37
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2389712
17647
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
N.Menyhárt Edit: A hálószobák feng shui-titkai. Debrecen, é.n. Tóth. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2388283
17648
394
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp. 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval. 2365824
17649
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp., én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2345840
17650
394
0
1800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Bobály Mihály: Bali tengeri búvárfotók. Bp., é.n. Print Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2325377
17651
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Gaál István: Természettudományi koholmányok és balítéletek. Amit rosszul tudunk. Budapest, 1987., Terra-Maecenas, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, az első oldalon beírással.
Das Lot is nicht erreichbar
2330515
17652
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Neufeld Ármin: A természettudomány járatlan útjain. Legujabb úttörő találmányok és felfedezések. Bp., én., szerzői kiadás. Papírkötés, kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1899974
17653
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Józsa László: Kukoricatermesztés szilázsnak. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban. A szerző által dedikált. 2002023
17654
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2108408
17655
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2285945
17656
394
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Láng Sándor- Miklós Gyula- Tóth Aurél. X. évfolyam. Bp, én., Gondolat. Papírkötésben, kissé foltos de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1903837
17657
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2345282
17658
394
0
3000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Lukáts Olga: Kóros szemhéjállások klinikai és műtéti korrekciója. Bp., 2013, Medicina. Széles Éva fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse