Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2380631
19048
393
Jewellery
Ezüst(Ag) levélnyitó, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 19,9 g 2380202
19049
393
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő és gyűrű üveg kőberakással, jelzett, h: 23 cm, méret: 56, bruttó: 7,75 g
2378497
19050
393
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm
2361467
19051
393
50000
Jewellery
2361621
19052
393
Jewellery
Arany(Au) 14 K, szív alakú fülbevaló pár, hiányos. Jelzett. nettó: 0.84g
2298357
19053
393
30000
Jewellery
14 K arany (Au) gyűrű, jelzett, két hiányzó kővel 3,08 g m: 64 2298493
19054
393
44000
Jewellery
14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm
2306806
19055
393
Jewellery
2380918
19056
393
Jewellery
Jelzett, ezüst gombok gyöngyház berakással. 3 pár. Br 9,57 g 2380886
19057
393
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag) esküvő emlék mini könyv Unvergessliche Tage. benne 4 ezüst oldallal 6,75 g, 2 cm 2289806
19058
393
Jewellery
Ezüst(Ag) szintetikus barna kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,26 g
2354021
19059
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kővel, jelzés nélkül, 5×5 cm, bruttó: 14,02 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF