Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2379262
19012
393
Jewellery
Ezüst (Ag) késnyelek, 2 db, jelzettek, nettó: 51,36 gr
2383703
19013
393
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos peremű tálca. XX: sz. eleje, magyar. 105 g d: 16,5 cm 2383229
19014
393
Jewellery
Ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett. 15x14 cm, br: 149 g 2383256
19015
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel. Jelzett. Méret 50, br 6,39 g 2382376
19016
393
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) antik gyűrű hegyikristály kővel. Jelzett, méret: 54, bruttó: 5,5 g 2382385
19017
393
Jewellery
Ezüst(Ag) kanálból készített nagyméretű gyűrű. Jelzett (Walker&Hall), méret: 63, nettó: 11,2 g
2382393
19018
393
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) pénzcsipesz. Jelzett, h: 5 cm, nettó: 15,4 g 2382397
19019
393
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) indás gyűrű csiszolt kővel. Jelzett, méret: 54, bruttó: 6,3 g
2381692
19020
393
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,98 g 2382407
19021
393
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) féldrágaköves gyűrű. Jelzett, méret: 55, bruttó: 5,6 g
2382328
19022
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) oroszlános gyűrű. Jelzett, méret: 54, nettó: 3,2 g 2382721
19023
393
Jewellery
4 db ksi ezüst ékszer, medál. össz br 16,76 g, jelzettek Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF