Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2382268
19000
393
34000
Jewellery
Ezüst(Ag) díszes, virágmintás névjegykártya tartó. Jelzett, apró foltokkal, nettó: 68 g
2382279
19001
393
38000
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, aranyozott belsővel. Jelzett, kis kopásokkal, nettó: 184 g
2382369
19002
393
Jewellery
Ezüst(Ag) medál lapis lazuri kővel. Jelzett, kis kopással, bruttó: 4 g
2382341
19003
393
Jewellery
Ezüst(Ag) szögmérő, jelzett, AP mesterjeggyel, h: 4,5 cm, nettó: 8,3 g + Ezüst(Ag) toll, jelzett, sérült, h: 8,5 cm, bruttó: 6,7 g
2382360
19004
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár fekete csiszolt kővel. Jelzett, bruttó: 1,5 g 2382351
19005
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fogpiszkáló, fém tokkal, jelzett, Sanident felirattal, h: 6 cm, bruttó: 3,8 g 2379280
19006
393
Jewellery
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,87 gr. 2381709
19007
393
Jewellery
Ezüst (Ag) láncon csillag rubin medál. Kis sérüléssel. Br 5,52 g, 44 g 2381404
19008
393
Jewellery
Ezüst (Ag) óralánc. Jelzett, 4,83 g, 17 cm 2381553
19009
393
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, ezüst pitykegombbal. Jelzett, 1937 előtti behozatali jel, két üveg kő hiányzik. Br 25 g. 2381778
19010
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyógyszeres/nyakláncos dobozka kis ametiszt kővel, Jelzett, d:30 mm, 14,27 g 2379287
19011
393
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, gömb alakú medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,84 gr.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF