Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2381783
19036
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű ausztrál opállal. Jelzett 1,95g, m: 55 2381780
19037
393
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző türkiz, korall berakásokkal 2,3 g 2381742
19038
393
Jewellery
Ezüst (Ag) medál borostyánszín kő berakással 4 cm, 4,66 g 2381754
19039
393
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló kővel. Jelzett, bruttó 2,42 g 2381735
19040
393
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló borostyán kővel. Jelzett Br. 4,28 g 2381704
19041
393
Jewellery
Ezüst (Ag) karperec Előpatak felirattal, zománc díszítéssel. XIX. sz vége, magyar, csatjánál kis sérüléssel. Jelzett. 11,7 g 2380597
19042
393
Jewellery
Ezüst(Ag) puttós, csavart nyelű kávéskanál, jelzett, h: 12 cm, nettó: 11 g 2380390
19043
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete köves fülbevalópár, jelzett, d: 0,7 cm, bruttó: 1,88 g 2380399
19044
393
Jewellery
Ezüst(Ag) színházi maszkos fülbevalópár, jelzés nélkül, nettó: 0,82 g 2380730
19045
393
Jewellery
Ezüst(Ag) mini székek, 3 db különféle, az egyik jelzett, nettó: 24,6 g + 1 db mini fém szék 2378434
19046
393
Jewellery
Ezüst (Ag) purdié. XX. sz. eleje, magyar. Jelzett, 50 g 6x5 cm 2380722
19047
393
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr szalonbútor szett (4 db), jelzett (magyar fémjel), nettó: 79,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF