Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2381713
19024
393
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő Jelzett 9,67 g 2381731
19025
393
Jewellery
Ezüst (Ag) karperec, Jelzett. 5,4 g 2381737
19026
393
Jewellery
Ezüst (Ag) vegyes hibás ékszerek össz br 5,26 g 2381649
19027
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kék kővel. 5,93 g, m: 57 2382323
19028
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gepárdos gyűrű kék kővel. Jelzett, Baracco felirattal, méret: 56, bruttó: 4,1 g 2382301
19029
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszerkanál, 2 db. Jelzett, kis kopásokkal, h: 5,5 cm és 8 cm, nettó: 10,7 g 2382287
19030
393
Jewellery
Ezüst(Ag) elefántos csikknyomó. Jelzett, kis kopásokkal, h: 5 cm, nettó: 4,6 g 2382308
19031
393
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) csengettyű. Jelzett, kis kopásokkal, m: 3 cm, nettó: 9,1 g 2379305
19032
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, üveg kőberakással, jelzett, méret: 51, bruttó: 14, 97 gr. 2379298
19033
393
Jewellery
Ezüst (Ag) bross, a közepén türkizszínű kőberakással és markazittal, jelzett, 4x2 cm, bruttó: 9,09 g 2381764
19034
393
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) nyaklánc Köves medállal. Jelzett, bruttó 5,6 g 2381788
19035
393
Jewellery
Ezüst (Ag) medál zöld kővel. Jelzett 0,68 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF