Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318025
19192
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,91 g 2318008
19193
393
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,67 g 2317865
19194
393
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,69 g 2317873
19195
393
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,2 g 2174704
19196
393
Jewellery
Ezüst(Ag) négyzetes fülbevalópár, gyöngyház berakással, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 3,3 g 2339320
19197
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, rubin színű kővel. Jelzett. 2,4g m: 56 2339338
19198
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, kővel. Jelzett. 2,36 g m: 56
2339317
19199
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, lila kővel. Jelzett. 6,8g m: 52 2380890
19200
393
Jewellery
Vegyes írószer, sörnyitó és egyéb apróság tétel. 2378427
19201
393
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű kés készlet 6 db, jelzett, XIX. sz. vége: Solingeni jelzett acél pengével, szép állapotban 19 cm 2318642
19202
393
110000
Jewellery
2381557
19203
393
70000
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. XIX. sz. vége magyar, jelzett, ML mesterjeggyel. 34x26 cm, 548 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF