Ezüst (Ag) gyertyatartó pár, AW mesterjeggyel, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Juwelen/Juwelen~1000025/Ezust-Ag-gyertyatarto-par-AW-mesterjeggyel-jelzett-apro-kopasokkal-kis-repedessel-nettC3~II2318642
2318642
19202
393
110000
Jewellery
Rufpreis:
110 000 HUF 298,10 EUR , 343,75 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag) gyertyatartó pár, AW mesterjeggyel, jelzett, apró kopásokkal, kis repedéssel, nettó: 422g, m: 21 cm
: nagy_andras