Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336410
19156
393
Jewellery
2336940
19157
393
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, zománcozott díszítéssel, jelzés nélkül, h: 16,5 cm, bruttó: 13,9 g
2355177
19158
393
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) "Maastricht" díszkanál, jelzett, zománcon sérüléssel, h: 13 cm, bruttó: 16,28 g
2336565
19159
393
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,85 g 2336465
19160
393
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,12 g 2337126
19161
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g
2337006
19162
393
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 1,5 és 2,5 cm, bruttó: 9,37 g
2355146
19163
393
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 9,82 g 2336420
19164
393
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart gyűrű kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,63 g
2337012
19165
393
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,11 g
2355170
19166
393
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) golfütős nyakkendőcsipesz, jelzett, h: 5 cm, nettó: 9 g
2355121
19167
393
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,88 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF