Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2355179
19168
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) díszítésű, köves szintetikus gyűrű, méret: 55, bruttó: 2,86 g
2336609
19169
393
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, Pandora jelzéssel, h: 1,6 cm, bruttó: 3,54 g 2355150
19170
393
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 6,6 cm, nettó: 5,71 g 2355161
19171
393
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,39 g
2355167
19172
393
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 2,22 g
2355173
19173
393
Jewellery
Ezüst(Ag) "Wien" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 8,72 g 2355171
19174
393
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) "Toulon" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 12,97 g
2356701
19175
393
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 11,49 g
2356195
19176
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott, csavart nyaklánc, borostyános medállal, jelzett, javított lánc, h: 44 cm, bruttó: 9,37 g
2356196
19177
393
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, lila köves díszítéssel, jelzett, h: 43 cm, bruttó: 24,13 g 2356838
19178
393
Jewellery
Ezüst(Ag) végtelen jeles karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,16 g
2339341
19179
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kis méretű, dekor kővel. Jelzett. 1,49 g m: 48
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF