Keramiken Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2352455
11000
390
Art-ceramics
Iparművészetis éneklő kislány, festett kerámia figura, Buday Ágota jelzéssel, hibátlan, m: 18,5 cm
2104294
11001
390
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29,5 cm 2349486
11002
390
Art-ceramics
Fritz van Daalen: Szürke-fehér váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15,5 cm 2351691
11003
390
Art-ceramics
Gál Béla (?-): Betyár. Mázas retro iparművész kerámia falikép. Jelzett. Iparművész Vállalat címkéjével. Hibátlan. 18,5x10,5 cm. 2349581
11004
390
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka kancsó (váza), mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 20 cm 2352195
11005
390
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura. Mázas kerámia szobor, jelzett, teteje javított. m: 17,5 cm 2348271
11006
390
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia edény füllel, csibékkel plasztikusan díszített. Kézzel festett. Jelzett. Apró kopásnyomokkal. Belsejében máz alatti repedésekkel. Apró csorbákkal. m: 14,5 cm, d: 16,5 cm
2348262
11007
390
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia kancsó. Kézzel festett. Jelzett. Apró kopásnyomokkal. Belsejében máz alatti repedésekkel. Alsó peremén egészen apró csorbával. m: 19 cm 2348255
11008
390
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia fali tál. Kézzel festett. Jelzett. Apró lepattanással. d: 35 cm 2344427
11009
390
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia tál. Kézzel festett, mázkopásokkal. d: 21 cm
2349945
11010
390
15000
Art-ceramics
H. Rahmer Mária (1911-1998): kerámia pipa- és dohánytartó, mázas, jelzett, m: 16 cm
2349527
11011
390
Art-ceramics
Simó Ágoston (1925-2011): Kerámia váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm, h: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF