Keramiken Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2293133
11072
390
Art-ceramics
Pataki Kerámia karácsonyi gyertyatartó pár, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 10 cm
2318239
11073
390
Art-ceramics
Kerámia puttó fali dísz, mázrepedésekkel, h: 15,5 cm 2309166
11074
390
Art-ceramics
Árvácskás váza és kancsócska 2 db matricás. Jelzés nélkül, hibátlan. 12 cm, 9 cm 2311366
11075
390
Art-ceramics
Kerámia mokkás készlet hiányos + 1 db kiöntő. Jelzés nélkül.
2321865
11076
390
Art-ceramics
Libás lányka. Mázas kerámia, jelzés nélkül, mázrepdésekkel, kopásokkal 15x18 cm 2321886
11077
390
Art-ceramics
Csalikancsó. Feliratos, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel 21 cm
2348702
11078
390
Art-ceramics
Festett, mázas, zöld kerámia palacktartó, alján jelzéssel, kis kopásokkal, m: 20 cm, d: 12,5 cm
2348724
11079
390
Art-ceramics
Szlovák kerámia váza, festett, mázas, Modra jelzéssel, kis lepattanással, m: 25,5 cm 2347580
11080
390
Art-ceramics
5 db festett kerámia fali dísz tányér. Jelzett, egy Gránit. d:21-25 cm 2348734
11081
390
Art-ceramics
Fekete kerámia hamutartó, alján jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm 2351876
11082
390
Art-ceramics
Pártás kerámia kislány figura, jelzéssel, lepattanással, m: 17,5 cm 2347396
11083
390
Art-ceramics
Habán másolat tálka. Kézzel festett . d: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF