Keramiken Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2353805
11012
390
Art-ceramics
Újpál György: Kislány virágcsokorral. Festett mázas kerámia, apró lepattanással, m:28 cm
2349330
11013
390
Art-ceramics
Király csurgatott kerámia gyertyatartó, 21x12 cm 2349549
11014
390
Art-ceramics
Sarkadi kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2351698
11015
390
Art-ceramics
Váza, mázas retro kerámia. Jelzett. Hibátlan. m: 12,5 cm. 2349524
11016
390
Art-ceramics
Öblös retro váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 13 cm 2346292
11017
390
Art-ceramics
Retro iparművész bonbonier v. ékszertartó fedéllel, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, máz alatti repedéshálóval, 8,5x9 cm, m: 4,5 cm 2344579
11018
390
Art-ceramics
Retro, narancs-fekete kerámia cigaretta kínáló. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d 9 cm, m: 9 cm 2321230
11019
390
Art-ceramics
Iparművész kerámia róka, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2344678
11020
390
Art-ceramics
Tófej pálinkás kiöntő, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 2321871
11021
390
Art-ceramics
Fejes Hódmezővásárhely. Kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 20 cm 2353806
11022
390
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza csurgatott mázzal. 28,5 cm 2344423
11023
390
Art-ceramics
3 db mázas kerámia tányér. Hódmezővásárhely, , Coloiné Mezőtúr jelzésekkel 25-17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF