Keramiken Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240653
11024
390
Art-ceramics
Jelzett antik hatású pálinkás butéla. HMV jelzéssel. mázas kerámia. 20 cm
2350150
11025
390
Art-ceramics
Karcagi kerámia kancsó, mázas, kézzel festett, "Váczi Karcag" jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
2349638
11026
390
Art-ceramics
XVIII. századi kerámia mozsár, törő nélkül, megviselt állapotban, 12x13,5 cm
2349328
11027
390
Art-ceramics
XIX. sz. Gömöri fazék egy füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattnásokkal, m: 24,5 cm, d: 15,5 cm
2349333
11028
390
Art-ceramics
XIX. sz. Gömöri fazék két füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattanásokkal, m: 26,5 cm, d: 15,5 cm
2348282
11029
390
Art-ceramics
XIX. sz. edény füllel, cserép. Kézzel festett. Belsejében és felső peremén mázas. Jelzés nélkül. Kisebb csorbákkal. m: 24 cm, d: 16 cm
2348287
11030
390
Art-ceramics
XIX. sz. mázas edény füllel, cserép. Kézzel festett. Jelzett. Csorbákkal. m: 19 cm
2186028
11031
390
6500
Art-ceramics
XIX. sz. vége. Csörgő korsó, vizes korso. Mázas cserép. sérülésekkel. 29 cm 2348179
11032
390
Art-ceramics
Fazék. XIX. sz. mázas cserép. Kézzel festett, sérült m: 18 cm
2344419
11033
390
Art-ceramics
XIX. század. Antik ásványvizes flaska. Keménycserép. Feliratozott Selters Nassau. Königlich Preussische Brunnenverwaltung. 24,5 cm 2352247
11034
390
Art-ceramics
Ditmar Ag Turn Teplitz váza csavart fülekkel, mázas kerámia, kézzel festett virág dekorral, jelzett, fülek végén apró lepapattanásokkal m: 18,5 cm, d: 14,5 cm / Ditmar Ag Turn Teplitz majolica vase, hand painted, marked, with small damages, height: 18,5 cm, d: 14,5 cm 2347705
11035
390
Art-ceramics
Oberhof kétoldalú plasztikus kerámia plakett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF