Juwelen

Zahl der Lose: 153

Ezüst(Ag) mandzsettagomb, párban, jelzett, 2×1,4 cm, nettó: 7,34 g
19108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,86 g
19109.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, ásvánnyal, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 2,78 g
19110.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Ezüst(Ag) gyűrű, állítható méret, Pandora jelzéssel, bruttó: 3,38 g
19111.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) "Luxemburg" díszkanál, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 12 g
19112.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) medálok, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 1,5 és 2,5 cm, bruttó: 9,37 g
19113.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 5 cm, nettó: 11,92 g
19114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart gyűrű kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,63 g
19115.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű ovális kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,45 g
19116.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aranyozott ezüst (Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 21,5 cm, bruttó: 17,21 g
19117.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, állítható h: max. 20 cm, bruttó: 8,21 g
19118.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 18-19,5 cm, nettó: 8,58 g
19119.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF