Juwelen Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2337024
19108
389
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagomb, párban, jelzett, 2×1,4 cm, nettó: 7,34 g 2337026
19109
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,86 g 2337031
19110
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, ásvánnyal, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 2,78 g 2337035
19111
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, állítható méret, Pandora jelzéssel, bruttó: 3,38 g 2337039
19112
389
Jewellery
Ezüst(Ag) "Luxemburg" díszkanál, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 12 g 2337006
19113
389
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 1,5 és 2,5 cm, bruttó: 9,37 g
2336908
19114
389
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 5 cm, nettó: 11,92 g 2336420
19115
389
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart gyűrű kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,63 g
2336435
19116
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű ovális kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,45 g 2336615
19117
389
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 21,5 cm, bruttó: 17,21 g
2336627
19118
389
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, állítható h: max. 20 cm, bruttó: 8,21 g
2336718
19119
389
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 18-19,5 cm, nettó: 8,58 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF