Juwelen Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336743
19132
389
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár apró kövekkel, Pandora jelzéssel, h: 1 cm, bruttó: 1,99 g 2336448
19133
389
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,7 g
2336759
19134
389
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) bogyós nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 3,76 g 2340378
19135
389
40000
Jewellery
14K fehérarany gyűrű zafirral és brillel, tanúsítvánnyal. Jelzett, bruttó: 3,03 g, méret: 54 2337910
19136
389
Jewellery
Ezüst(Ag) puttós csengő, jelzett, m: 8 cm, nettó:20,94 g 2340951
19137
389
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört karperec, jelzett, 7×6,5 cm, nettó: 55,75 g 2315629
19138
389
Jewellery
Ezüst (Ag.) dugó tartó parafa dugóval, Jelzett. br: 31 g 2341650
19139
389
24000
Jewellery
Esküvői ezüst (Ag) szelence a Podmaniczky család címerével és grófi koronával. XX. sz. eleje. Fa betéttel. Jelzett, néhány horpadással. bruttó 200 g 13x10x3,5 cm 2334857
19141
389
Jewellery
Ezüst (Ag) vázácska. jelzett 52,8 g, 9,5 cm 2341033
19142
389
Jewellery
Ezüst (Ag) szervírozó kanál aranyozott ezüst felső résszel. 36 g, 18 cm 2342568
19143
389
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) szószos kanál, jelzett, a kanálon horpadásokkal, h: 21 cm, nettó: 78 gr.
2341005
19144
389
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű szervírozó készlet. kanál készlet 6+1 db. Jelzett. díszített acél felsőrészekkel. 19-27,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF