Juwelen

Zahl der Lose: 153

Ezüst (Ag) fülbevalópár apró kövekkel, Pandora jelzéssel, h: 1 cm, bruttó: 1,99 g
19132.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,7 g
19133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) bogyós nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 3,76 g
19134.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

14K fehérarany gyűrű zafirral és brillel, tanúsítvánnyal. Jelzett, bruttó: 3,03 g, méret: 54
19135.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
23

Ezüst(Ag) puttós csengő, jelzett, m: 8 cm, nettó:20,94 g
19136.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Ezüst(Ag) áttört karperec, jelzett, 7×6,5 cm, nettó: 55,75 g
19137.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Ezüst (Ag.) dugó tartó parafa dugóval, Jelzett. br: 31 g
19138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Esküvői ezüst (Ag) szelence a Podmaniczky család címerével és grófi koronával. XX. sz. eleje. Fa betéttel. Jelzett, néhány horpadással. bruttó 200 g 13x10x3,5 cm
19139.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
16

Ezüst (Ag) vázácska. jelzett 52,8 g, 9,5 cm
19141.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) szervírozó kanál aranyozott ezüst felső résszel. 36 g, 18 cm
19142.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19143.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

19144.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF