Juwelen

Zahl der Lose: 153

Ezüst (Ag) gyöngyös karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 3,4 g
19120.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) nemesi címeres cigaretta tárca. Jelzett, belül aranyozott. 9x6,5x1,5 cm 160g
19121.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst poháralátét. Jelzett 31 g d: 10 cm
19122.

Rufpreis:
4 000 HUF
26

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett, deformált. 8x7x1,7 cm 104 g
19123.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 34,25 g
19124.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 6,39 g
19125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 9,44 g
19126.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) kék köves karkötő, állítható, Pandora jelzéssel, bruttó: 6,47 g
19127.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,29 g
19128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 2,4 g
19129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,88 g
19130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) félgömb alakú fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 cm, nettó: 9,06 g
19131.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF