Juwelen Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336725
19120
389
Jewellery
Ezüst (Ag) gyöngyös karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 3,4 g
2341706
19121
389
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) nemesi címeres cigaretta tárca. Jelzett, belül aranyozott. 9x6,5x1,5 cm 160g 2341684
19122
389
Jewellery
Ezüst poháralátét. Jelzett 31 g d: 10 cm 2341712
19123
389
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett, deformált. 8x7x1,7 cm 104 g
2336894
19124
389
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 34,25 g 2340949
19125
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 6,39 g
2336509
19126
389
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 9,44 g 2336577
19127
389
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves karkötő, állítható, Pandora jelzéssel, bruttó: 6,47 g 2336581
19128
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,29 g
2336589
19129
389
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 2,4 g 2336594
19130
389
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,88 g
2336601
19131
389
Jewellery
Ezüst(Ag) félgömb alakú fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 cm, nettó: 9,06 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF