Juwelen Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336962
19096
389
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, markazittal és fekete kövekkel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 14,23 g
2336571
19097
389
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 4,65 g 2336558
19098
389
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 6,15 g
2336388
19099
389
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 54, bruttó: 3,98 g 2336379
19100
389
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 2 db, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 5,34 g
2336404
19101
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,35 g 2336399
19102
389
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 56, bruttó: 2,81 g 2337991
19103
389
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszeres kanál, 2 db, jelzett, h: 6,2 cm, nettó: 4,93 g
2337019
19104
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, közepe forog, jelzés nélkül, bruttó: 8,88 g
2337014
19105
389
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,91 g
2337012
19106
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,11 g
2337126
19107
389
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF