Juwelen

Zahl der Lose: 153

Ezüst (Ag) ceruza, szecessziós, sérülésekkel, jelzetlen, h: 8,5 cm, bruttó: 5,23 g
19084.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) motor miniatűr, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 13,09 g
19085.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr olvasóasztal hintaszékkel, jelzett, 2 db, m: 3 és 5,5 cm
19086.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, nettó: 7,78 g
19087.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű, filigrán díszítéssel, jelzett, méret: 62, nettó: 10,08 g
19088.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,2 g
19089.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,85 g
19090.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 3,79 g
19091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) színes kövekkel díszített forgatható gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,16 g
19092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) tálka. jelzett 24,2 g, d: 8 cm
19093.

Rufpreis:
8 000 HUF

19094.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, 7,5×7,5 cm, nettó: 81,58 g
19095.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF