Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2335879
15024
389
Books: Travelling, Local History
Tálasi István: Kiskunság. Bp.,1977, Gondolat, 132+3 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2335873
15025
389
Ifj. Kodolányi János: Ormánság. Bp.,1960, Gondolat, 132+3 p. + 32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban. 2335841
15026
389
2336430
15027
389
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. 2315528
15028
389
Vannak változások. (Penészlek, 1968-78:) filmszociográfia. Szerk.: Fekete Ibolya. Balázs Béla Studió '78. Bp.,[1980], MAFILM Sajtó és Propaganda Osztálya. Kiadói papírkötés,
2336193
15029
389
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
2317710
15030
389
1959 Matyóföld. Szerk.: Dala József és Kiss Gyula. Bp., 1959, Múzeumok Központ Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban.
2318055
15031
389
Tóth Dezső: A Batthyány-család és emlékei Dákán. Veszprém, 2007, Viza Kft. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. A szerző által dedikált. 2317664
15032
389
Vikár Sándor: Ez történt harminc év alatt. A nyíregyházi zeneiskola története. Bp., 1972., Szabolcs megyei Lakiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus édesapjának a névbejegyzésével.
2318334
15033
389
Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1960, IBUSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. +1965 Budapest térkép, Bp., 1965, Karotgráfia, rajta a közlekedési vonalakkal is, hajtás mentén szakadt, 80x115 cm 2318595
15034
389
Jakó Zsigmond-Juhász István: Nagyenyedi diákok. 1662-1848. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói papírkötés. Benne két könyvjelzővel, fülszöveggel a könyvről.
2240650
15035
389
Bodrits István - Marton Istvánné (szerk.): A második világháború mindszenti áldozatai. Mindszent, 1994. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF