https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 201
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2281755
15608
389
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Péter-Ulrich Attila-Árva Ferenc: Tarcal. I. köt.: Tarcal története a honfoglalástól 1849-ig. Szerk.: Németh Péter. Tarcal, 1996., Tarcal Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2280857
15609
389
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2280843
15610
389
0
4800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Petercsák Tivadar: Filkeháza évszázadai és hagyományai. Filkeháza, 2001, a Filkeháza Község Önkormányzatának kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2299902
15611
389
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Seresné Szegőfi Anna: Adalékok Miskolc város közlekedésének történetéhez. Miskolc, 1988, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2300680
15612
389
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tanulmányok a Bükkalja néprajzából.néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 8. Szerk.: Cs. Schwalm Edit. Eger, 1992, Egri Dobó István Vármúzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2300754
15613
389
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár István: Borsodi oklevelek a Heves Megyei Levéltárban. 1245-1521. Miskolc, 1980, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, kissé koszos, foltos állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2300441
15614
389
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A Miskolci Református Gimnázium Emlék Könyve. (kézirat gyanánt). 1560-1948-1980. Miskolc, én., kn. Papírkötésben, szakadozott, kopott papír védőborítóval. Kissé megviselt állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2301349
15615
389
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői és fürdői. Bp, 1982, Panoráma.Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2299302
15616
389
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse