Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2337197
15036
389
Books: Travelling, Local History
Turistaházak, magyar tájak. A magyarországi turistaházak képes ismertetője. Összeáll.: A Turistaházakat Kezelő Vállalat. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban. 2278129
15037
389
900
Csendes László-N. Ipoly Márta: Települések szelvényezése az első-második-harmadik katonai felmérések alapján. Bp., 1977., Hadtörténelmi Térképtár. Kiadói papírkötés,
2337324
15038
389
Cserjés János - Hajtun József: A Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Csepel 1919-1969. Bp., 1969, Kardos Vilmos. Kiadói papír kötésben. 2339712
15039
389
Kovács József: A veleméri Szentháromság templom. Különlenyomat a 200 éves Szombathelyi Egyházmegye történetéből. Cca 1940 2343493
15040
389
A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara működése 1946-ban. Bp., 1947, Légrády. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2343474
15041
389
Horváth István: Gödöllő a felszabadítástól II. Józsefig. Szeged, 1941. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
2338064
15042
389
Dr. Kerényi Ferenc: A városligeti színkör 1889-1934. Bp., 1991, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Néhány fekete-fehér képekkel illusztrált . Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2338047
15043
389
Az István téri színház 1872-1874. Színháztörténeti füzetek 76. Kültelki színházak műsora 1. Szerk.: Dés Mihály. Bp., 1986, Magyar Színházi Intézet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2340245
15044
389
Tamaskó Ödön: Zempléni hegység. Magyar Tájak. Bp., 1958, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 25x33 cm Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2340252
15045
389
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 28x37 cm Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis hiánnyal, 2340242
15046
389
Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1965, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2341831
15047
389
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF