https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 201

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina. Színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15500.

Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina. Színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés.
1
15501.

Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Aigl Pál (1775-1839)] Aigl, Paulus: Historia brevis venerabilis capituli cathedralis ecclesiae Quinque-Ecclesiensis a prima ejusdem origine usque finem anni 1838. concinnata per - -.Quinque-Ecclesiis (Pécs),1838., Typ. Lycei Episcopalis, VI+7-255 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, az első 4 lapon a szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal./  In Latin language. Half-linen-binding, in little bit worn cover, little lack on the edges of the first four pages, but the text okay.
1
15502.

[Aigl Pál (1775-1839)] Aigl, Paulus: Historia brevis venerabilis capituli cathedralis ecclesiae Quinque-Ecclesiensis a prima ejusdem origine usque finem anni 1838. concinnata per - -.Quinque-Ecclesiis (Pécs),1838., Typ. Lycei Episcopalis, VI+7-255 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, az első 4 lapon a szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal./ In Latin language. Half-linen-binding, in little bit worn cover, little lack on the edges of the first four pages, but the text okay.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferenczi Mária: A József Attila Általános Iskola krónikája 1906-tól 2009-ig. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 2010, szerző saját kiadása. Papírkötésben.
1
15503.

Ferenczi Mária: A József Attila Általános Iskola krónikája 1906-tól 2009-ig. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 2010, szerző saját kiadása. Papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971, Városi Tanács VB. Dombóvár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
1
15504.

dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971, Városi Tanács VB. Dombóvár. Kiadói papírkötés védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.
1
15505.

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
15506.

Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes útikönyv tétel, 6 db:   Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.  Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.  Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban.   1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
1
15507.

Vegyes útikönyv tétel, 6 db: Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés. Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban. Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban. 1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Téglás Tivadar dr. (szerk.): Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
1
15508.

Téglás Tivadar dr. (szerk.): Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.
1
15509.

Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H. Szabó János: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században (Jókai füzetek 22.). Szerk.: dr. Hermann István. Pápa, 1998, Jókai Mór Város Könyvtár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
1
15510.

H. Szabó János: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században (Jókai füzetek 22.). Szerk.: dr. Hermann István. Pápa, 1998, Jókai Mór Város Könyvtár. Kiadói papírkötés védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.
1
15511.

Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse