15029.
Beendet 389. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.