Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovsz... https://www.darabanth.com/de/389-Fernauktion/389.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Halasz-Gyula-Ot-vilagresz-magyar-vandorai-Magyar-folfedezok-Benyovszkytol-napjainkig-Bp-~II2336430
2336430
15027
389
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
: tm