Juwelen

Zahl der Lose: 106

Ezüst (Ag) "Aruba" mokkás kanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 11,26 g
19060.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) "Chur" címeres mokkás kanál, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 12,78 g
19061.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst (Ag) címeres mokkás kanál, jelzett, h: 11,2 cm, nettó: 10,75 g
19062.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) "Montana" mokkás kanál, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 9,19 g
19063.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) "PM" monogramos késbakok, 2 db, jelzettek, h: 10,5 cm, nettó: 66,3 g
19064.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) "Haarlem" mokkás kanál, jelzett, h: 11,5 cm, bruttó: 11,76 g
19065.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) csepp alakú filigrán fülbevalópár, korallos és gyöngy díszítéssel, jelzett, h: 3,2 cm, bruttó: 3,76 g
19066.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) fülbevalópár és bross, jelzettek, 4,5x4 cm, 2,5x2 cm, nettó: 13,03g
19067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) címeres cigaretta tárca, jelzett, 7x9,5 cm, nettó: 100,7 g
19068.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) foglalatú havasi gyopár, jelzett, bruttó: 6, 19 gr.
19069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) képkeret, jelzett, 9×6 cm, kopásnyomokkal, szövet része sérült, bruttó: 49 g
19070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) filigrán cukorcsipesz, jelzett, sérült, h: 14,5 cm, nettó: 24,3 g
19071.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF