Juwelen Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2326370
19096
388
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű 3,5 g, m:52 2312877
19097
388
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 6×5 cm, bruttó: 26,39 g 2326221
19098
388
13000
Jewellery
Ezüst (Ag) kanalak. jelzettek, nettó 117 g + ezüst nyelű kés 2333315
19099
388
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű kés és villa, koronás monogrammal, jelzettek, h: 22,5 cm, 25,5 cm, bruttó: 182,1 g 2325534
19100
388
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutál, karika formájú lábakon álló, jelzett, kopásnyomokkal, 111g, d: 12,5 cm, m. 3 cm
2332656
19101
388
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) kések (6db) és villák (nagy: 6 db, kicsi: 7 db), jelzettek, h: 23 cm, 26 cm, 18,5 cm, bruttó: 1298 g 2325405
19102
388
32000
Jewellery
Francia, Sterling ezüst (0,950) vázácska. Gazdagon díszített, jelzett, hibátlan. 75 g 11,5 cm 2325430
19103
388
48000
Jewellery
Ezüst (Ag) szecessziós gyümölcs kosár, közepén plasztikusan körtével díszítve, levél ornamentikájú áttört peremmel, jelzett, javított, br. 184 g, d: 21,5 cm, m: 6 cm / Silver (Ag) Art-nouveau fruit tray, marked, br. 184 g, repaired, d: 21,5 cm, height: 6 cm 2333351
19104
388
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) cukordoboz véséssel, üveg és ezüst tálcával. Jelzett, nettő 120,6 g, d:10-14 cm 2333355
19105
388
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) fűszertartó pár, egyik sérült üvegbetéttel. Nettó 89,7 g Jelzett. d: 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF