Juwelen Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2332393
19084
388
Jewellery
Ezüst(Ag) maszkos gyűrű, jelzett, méret: 52 nettó: 3,49 g 2332394
19085
388
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 4,02 g 2332395
19086
388
Jewellery
Ezüst(Ag) szivecskés gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 2,73 g 2329845
19087
388
Jewellery
Ezüst (Ag) hajlított peremű tálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 22,2 g 2329456
19088
388
Jewellery
Ezüst (Ag) bross és medál egyben, üveg kövekkel, jelzés nélkül, bruttó: 21,39 g, d: 6,5 cm 2326380
19089
388
Jewellery
Ezüst (Ag) mini gyertyatartó. Jelzett 15,1 g 3,5 cm 2331130
19090
388
Jewellery
Masszív ezüst (Ag) tálkák / poháralátétek 2 db. Jelzett, mesterjegyes 160 g, d: 11 cm 2331128
19091
388
Jewellery
Masszív ezüst (Ag) poháralátétek 2 db. Jelzett, mesterjegyes 160 g, d: 11 cm 2331137
19092
388
Jewellery
Masszív ezüst (Ag) poháralátétek 6 tálkák 2 db. Jelzett, mesterjegyes 160 g, d: 11 cm 2332180
19093
388
24000
Jewellery
Arany (Au) 18K karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 2,04 g 2332206
19094
388
Jewellery
Arany (Au) 18K nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 1,87 g 2312887
19095
388
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 6×5,5 cm, nettó: 16,59 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF