Juwelen Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2304351
19036
388
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 4,91 g 2289949
19037
388
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített medál, jelzett, d: 3,5, bruttó: 18,9 g
2290443
19038
388
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,69 g 2290463
19039
388
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 5 g 2290603
19040
388
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, gyöngyházzal, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 20,45 g
2290097
19041
388
Jewellery
2289869
19042
388
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 36 cm, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g
2289826
19043
388
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc, markazitos sugaras medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,15 g
2290421
19044
388
2200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 7,18 g 2289739
19045
388
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 10,48 g
2290118
19046
388
Jewellery
Ezüst(Ag) íves, köves fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,34 g 2290686
19047
388
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF