Juwelen Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2290614
19048
388
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 9,78 g 2290626
19049
388
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális, köves gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 9,15 g
2290510
19050
388
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db medál, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 8,88 g
2290667
19051
388
Jewellery
Ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 18,64 g 2290514
19052
388
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db medál, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,73 g
2290729
19053
388
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal, lila kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,75 g
2313854
19054
388
Jewellery
14 K arany (Au) halak horoszkóp medál. Jelzett. 0,92 g 2332143
19055
388
Jewellery
Szecessziós ezüst (Ag) medál, zománc berakással. Jelzett. 7,63 g izraelita porcelán Tízparancsolat egyik parancsolatát ábrázoló medállal. 18x18 mm 2333824
19056
388
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) "Union fait la force" mokkás kanál, jelzett, h: 12,2 cm, nettó: 18,84 g 2333979
19057
388
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, br. 6,61 g 2333983
19058
388
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, br. 5,15 g 2333982
19059
388
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, 9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF