Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos, szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
15710.

Rufpreis:
2 000 HUF

István Király Emlékezete. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15711.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mohács emlékezete. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15712.

Rufpreis:
1 000 HUF

15713.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15714.

Rufpreis:
1 600 HUF

15715.

Rufpreis:
2 000 HUF

Folyóiratok, hirlapok. A Lévay József Könyvtár kötetkatalógusai 1. Szerk: Bálint Péterné, Garamvölgyi Ernőné, Dr. Kis Józsefné. Miskolc, 1984., Miskolci Városi Könyvtár.Példányszám: 1000. Kiadói papírkötésben.
15716.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gondolat Zsebkönyvek két kötete:  Gács Andrásné-Soltész Gáspár: A szemüveg története.; Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp.,1982-1990.,Gondolat. Kiadói papírkötés.
15717.

Rufpreis:
800 HUF

Jobst Ágnes: A Stasi működése Magyarországon. A keletnémet és a magyar állambiztonság kapcsolata 1955-1989. Bp., 2015, Jaffa. Kiadói  kartonált papírkötés.
15718.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabadság és bátorlét. Freiheit und Mut. Freedom and confidence. Gróf Széchényi István. (1791-1860.) Bp., 1991, MHB-MTI. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, volt könyvtári példány.
15719.

Rufpreis:
1 000 HUF

M Burrows: A holt-tengeri tekercsek. Függelékben: a tekercsek fordítása. Ford.:Csaba József. Bp., 1961, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés szép állapotban. Kiadói kopott papír védőborító.
15720.

Rufpreis:
800 HUF

Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp.,1941, Magyar Nyomdászok Társasága,(Pesti Lloyd Nyomda), 300 p. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15721.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF