Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos, szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Albert von Ruville: William Pitt earl of chatham. I-III. köt. London, 1907., William Heinemann. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, egy kötet elejéről a címkép, egy másik kötet elejéről a címkép és még egy lap kijár, a 3. kötet gerincén kis sérüléssel.
Folyóiratok, hirlapok. A Lévay József Könyvtár kötetkatalógusai 1. Szerk: Bálint Péterné, Garamvölgyi Ernőné, Dr. Kis Józsefné. Miskolc, 1984., Miskolci Városi Könyvtár.Példányszám: 1000. Kiadói papírkötésben.
Gondolat Zsebkönyvek két kötete: Gács Andrásné-Soltész Gáspár: A szemüveg története.; Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp.,1982-1990.,Gondolat. Kiadói papírkötés.
Jobst Ágnes: A Stasi működése Magyarországon. A keletnémet és a magyar állambiztonság kapcsolata 1955-1989. Bp., 2015, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés.
Szabadság és bátorlét. Freiheit und Mut. Freedom and confidence. Gróf Széchényi István. (1791-1860.) Bp., 1991, MHB-MTI. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, volt könyvtári példány.
Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp.,1941, Magyar Nyomdászok Társasága,(Pesti Lloyd Nyomda), 300 p. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.