Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Balogh Edgár: Magyarok, Románok, Szlávok. Tanulmányok, cikkek, interjúk. hn., 1986, Kossuth. Sütő András előszavával. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító.
15722.

Rufpreis:
800 HUF

Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula.  Bp., 1986, Akadémia. Reprint, eredeti megjelent: Bp., 1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, sarkai kopottas de egyébként jó állapotban.
15723.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
11

Árucsere és migráció. Tokajban 1985. október 28-29-én megrendezett tanácskozás anyaga. Miskolc, 1986, Herman Ottó Múzeum. Szerk: Szabadfalvi József, Viga Gyula.Papírkötés, jó állapotban.
15724.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fehérváryné Nagy Magda:Parasztgazdaság a XX. század első felében, Gútai példa. Életmód & Tradíció 2. Bp., 1988, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15725.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vermes Péter: Szegények Hercege. Dr. Batthyány Strattmann László élete H. n., 1989, Laude. A szerző által dedikált! Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.
15726.

Rufpreis:
1 800 HUF

Barcza József: Bethlen Gábor, a református fejedelem. Bp., 1980, A magyarországi Református Egyház Sajtóosztálya. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15727.

Rufpreis:
800 HUF

Halász Zoltán: Históriák a magyar régészet történetéből. Búvár Könyvek 47. Bp.,(1964.), Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
15728.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anonymus: Gesta Hungarorum. Bp., 1975, Helikon. Béla király jegyzőjének könyve a magyarok cselekedeteiről. Ford. és jegyzeteket ellátta: Paizs Dezső. A bevezetőt, a jegyzeteket kiegészítette és a térképet tervezte: Györffy György.Hasonmás kiadás. Vászonkötésben, papír védőborítóval.
15729.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kósa László: A Magyar Néprajzi Társaság története. 1889-1989. A Magyar Néprajzi Társaság százéves története. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára 7. Bp, 1989, a Magyar Néprajzi Társaság és a Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadása. Papírkötésben, kissé kopott de egyébként jó állapotban.
15730.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szirmay Gábor: A szirmai és szirmabesenyői Szirmay család története. Régi magyar családok 4. Debrecen, 2005, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15731.

Rufpreis:
1 600 HUF

"...Leborulok a nemzet nagysága előtt" A Kossuth-hagyaték. Bp.,1994, Magyar Nemzeti Múzeum, Veszprémi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés, képekkel illusztrált, szép állapotban.
15732.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rozsónyi Ágnes: A szálasi puccs. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötés, jó állapotban. Utolsó oldal kicsit megviselt. Utolsó 8 oldal  fekete-fehér képpel illusztrált.
15733.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF