Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Vegyes II. világháborúval kapcsolatos könyvtétel, 3 db:  Szembesülve a náci múlttal. Szerk.: Michael Burleigh. Debrecen, 1997, Hajja és Fiai.; Guido Knopp: Hitler segédei. Bp.,2001, Hitler segédei.;  Póczik Szilveszter: Fasizmus-értelmezések. Kiadói kartonált papírkötésekben és kiadói papírkötésben.
15686.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötésben
15687.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank keletkezésének és fennállásának története 1841-1917. II. köt.: 1892-1917. Bp.,(1917), Athenaeum, 565 p. +12 (fekete-fehér fotók, közte két kétoldalas fotóval, a többi egyoldalas) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos borítóval, a papír védőborító gerincén kis szakadással.
15688.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV. köt. + Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, az I. köt borítója kissé foltos és a borító és a lapszéleken kis sérülésekkel.
15689.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mitták Ferenc-Mitták Péter: Ötezer év, ezer híres történelmi személy. Debrecen,[2004],TKK. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
15690.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mitták Ferenc: 1000 év - 100 híres  történelmi személy. Szent Istvántól Antall Józsefig. Debrecen,én.,TKK. Kiadói kartonált papírkötés.
15691.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gergely Jenő-Izsák Lajos-Pölöskei Ferenc: Századformáló magyarok. (Arcképek a XX. századból.) Bp., 2002, Gesta Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15692.

Rufpreis:
1 600 HUF

A csehszlovákiai események dokumentumai. IV- V. rész. /1969-1970./ Nemzetközi Dokumentáció. 25-26.,27-28. füzet.  MSZMP KB Politikai Főiskolája. A Nemzetközi Munkásmozgalom és a Nemzetközi Politika Mai Kérdései tanszék. Bp., 1971., MTI-Politikai Főiskola. Kiadói papírkötések, intézményi bélyegzővel.+1968 R. Slansky: A Csehszlovák Kommunista Párt tevékenysége az ország felszabadítása óta. Bp., 1968, MSZMP KB Politikai Főiskolája Nemzetközi Munkásmozgalom Története Tanszék. +1969 Cikkek a nemzetközi sajtóból. 1969. jan. 31., feb. 28. XIV. évf. 9. és 17 sz.
15693.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erdély története napjainkig I-II. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. + Erdély története napjainkig III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.
15694.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csíki Tamás Rémiás Tibor (szerk.): 18.századi agrártörténelem - Válogatás Wellmann Imre agrár- és társadalomtörténeti tanulmányaiból. Miskolc, 1999, Soros Alapítvány-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15695.

Rufpreis:
1 200 HUF

Békés István: Hazádnak rendületlenül. A magyar nép aranykönyve. Bp.,1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
15696.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rásó József: 1956 dokumentumai a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Szerk.: Dobrossy István.  Acta Archivistica 5. Miskolc, 1998, kn. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 500 példányban.
15697.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF