Tokaj. Várostörténeti tanulmányok I-II. köt. Szerk.: Bencsik János, Orosz István. Tokaj, 1995., Tokaj Város Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. Megjelent 2500 példányban.
Ulrich Attila: A tokaji uradalom gazdálkodása a XVII. század második felétől a napóleoni háborúk koráig. Szerk.: Bencsik János. Tokaj Várostörténeti Tanulmányok IV. Tokaj, 2003., Jósa András Múzeum-Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés,jó állapotban.
Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
Gaál Károly: Aranymadár. A burgenlandi magyar falvak elbeszélőkultúrája. Szombathely, 1988, a Vas megyei Múzeumok Igazgatóságának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, a borítón Borsodi Ferenc, festőművész munkája. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
Háromszéki népballadák. Albert Ernő és tanítványai gyűjteménye. Faragó József bevezetőjével és jegyzeteivel. Bukarest, 1973., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Tornyok és temetők. Magyar írók utazásai a Felvidéken. Összeáll.: Filep Tamás- Gusztáv-Tóth László. Bp., 1999, ISTER Kiadó és Kulturális Szolgáltató Iroda. Luzsicza Árpád rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. Volt levéltári példány.