Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 163

Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat.  II., bővített kiadás. Rudas könyvkötő egészvászon-kötése, sérült gerinccel.
15060.

Rufpreis:
1 800 HUF

Révész Tamás, Bächer Iván: Budapest. Egy város az ezredfordulón. Bp., 1996, Herald. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15061.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdélyi városok - Amit látni kell!. Debrecen, 2014, Tóth Könyvkereskedés. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15062.

Rufpreis:
800 HUF

Guy-Pierre Bennet: Párizs. Bp.., 2004, Geographia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Gazdagon illusztrált.
15063.

Rufpreis:
1 000 HUF

15064.

Rufpreis:
800 HUF

15065.

Rufpreis:
2 000 HUF

Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom nélkül. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15066.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db útikönyv: Baedekker: Mittelmeer (Földközi tenger) 1909-es kiadás, Lombardia, Touring Club Italiano, Milano, 1930. Kissé megviselt egészvászon kötésben.
15067.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Duna. H.n., é.n., Magyar Királyi Folyam - és Tengerhajózási Részvénytársaság. Kiadói papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15068.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. IV. köt.: Miskolc város története 1800-1900. Miskolc, 1911., Város Közönsége, 8+938+2 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két kijáró és laza lappal, néhány javított lappal (7 lap), hiányzó képtáblákkal, ceruzás, tollas bejegyzésekkel.  "Tek. Koncsek Márton urnak Miskolcz. Szeretete jeléül névnapjára adja hálás keresztfia: Petró Sándor Tivadar. Miskolcz, 1911. nov. 10."  Feltehetőleg Petró Sándor Tivadar (1907-1976) későbbi neves miskolci műgyűjtő, orvos nevében, szülei által írt ajándékozási sorok.
15500.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ónod monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Ónod, 2000., Ónod Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15501.

Rufpreis:
5 000 HUF

15502.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF