https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 163

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1932-1940 Az Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1931-32/1932-33. iskolai évről. Közzéteszi: Tamás Viktor. Újpest, 1932-1933., Schinkovits Lajos. Kiadói papírkötés, az első füzet borítója foltos, a kötése kissé laza.; Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve az 1939-40. iskolai évről. Az iskola fennállásának XXXV. éve. Szerk.: Tamás Viktor. Újpest, 1940, Iskola Igazgatósága. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
15036.

1932-1940 Az Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1931-32/1932-33. iskolai évről. Közzéteszi: Tamás Viktor. Újpest, 1932-1933., Schinkovits Lajos. Kiadói papírkötés, az első füzet borítója foltos, a kötése kissé laza.; Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve az 1939-40. iskolai évről. Az iskola fennállásának XXXV. éve. Szerk.: Tamás Viktor. Újpest, 1940, Iskola Igazgatósága. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Witt Lászlóné: Adatok Csurgó és környéke népismeretéhez. Csurgó, 2011., Baksay Sándor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
15037.

Witt Lászlóné: Adatok Csurgó és környéke népismeretéhez. Csurgó, 2011., Baksay Sándor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Miksolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15038.

Miksolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra..Kiadói félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
1
15039.

Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra..Kiadói félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
9
 
5 db Gödöllővel és a művészteleppel kapcsolatos könyv.
1
15040.

5 db Gödöllővel és a művészteleppel kapcsolatos könyv.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Seres József: Egy viharsarki falu múltja és útja a felszabadulás után (Kunágota). H.n., 1987, A Békés Megyei Tanács VB. Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Készült 1000 példányszámban. Kiadói papír kötésben.
1
15041.

Seres József: Egy viharsarki falu múltja és útja a felszabadulás után (Kunágota). H.n., 1987, A Békés Megyei Tanács VB. Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Készült 1000 példányszámban. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Pál: Bolyaiak tere. - Tollvonások aegy város arcképéhez. [Marosvásárhely], 1998., Impress. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1
15042.

Nagy Pál: Bolyaiak tere. - Tollvonások aegy város arcképéhez. [Marosvásárhely], 1998., Impress. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Miroslav Krob: Czech Republic. Prága, 2004, Kvarta. Angol-cseh nyelvű képeskönyv. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
1
15043.

Miroslav Krob: Czech Republic. Prága, 2004, Kvarta. Angol-cseh nyelvű képeskönyv. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1987 Tatabánya régen és ma. Szerk.: Fürészné Molnár Anikó, Csics Gyula, Oláh Ferenc. Tatabánya, 1987., Komárom Megyei Munkásmozgalmi és Ipartörténeti Múzeum, 20 (táblánként 2 fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. Kiadói papírmappában.
1
15044.

1987 Tatabánya régen és ma. Szerk.: Fürészné Molnár Anikó, Csics Gyula, Oláh Ferenc. Tatabánya, 1987., Komárom Megyei Munkásmozgalmi és Ipartörténeti Múzeum, 20 (táblánként 2 fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. Kiadói papírmappában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Sebők Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval.
1
15045.

Sebők Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nikolaus Benjamin Richter: Felejthetetlen Szahara. Bp., 1957. Gondolat. KIadói félvászon kötésben.
1
15046.

Nikolaus Benjamin Richter: Felejthetetlen Szahara. Bp., 1957. Gondolat. KIadói félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kenedy Géza: Vándorlások Délen, Bp., é.n. Stádium, Merített papírkötésben (előzéklap nélkül)
1
15047.

Kenedy Géza: Vándorlások Délen, Bp., é.n. Stádium, Merített papírkötésben (előzéklap nélkül)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse