Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2184318
15036
380
Books: Travelling, Local History
1932-1940 Az Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1931-32/1932-33. iskolai évről. Közzéteszi: Tamás Viktor. Újpest, 1932-1933., Schinkovits Lajos. Kiadói papírkötés, az első füzet borítója foltos, a kötése kissé laza.; Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve az 1939-40. iskolai évről. Az iskola fennállásának XXXV. éve. Szerk.: Tamás Viktor. Újpest, 1940, Iskola Igazgatósága. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
2185028
15037
380
Witt Lászlóné: Adatok Csurgó és környéke népismeretéhez. Csurgó, 2011., Baksay Sándor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2254264
15038
380
Miksolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2252804
15039
380
Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra..Kiadói félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval. 2253936
15040
380
5 db Gödöllővel és a művészteleppel kapcsolatos könyv. 2253348
15041
380
2253484
15042
380
Nagy Pál: Bolyaiak tere. - Tollvonások aegy város arcképéhez. [Marosvásárhely], 1998., Impress. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Dedikált.
2252794
15043
380
Miroslav Krob: Czech Republic. Prága, 2004, Kvarta. Angol-cseh nyelvű képeskönyv. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban. 2256665
15044
380
1987 Tatabánya régen és ma. Szerk.: Fürészné Molnár Anikó, Csics Gyula, Oláh Ferenc. Tatabánya, 1987., Komárom Megyei Munkásmozgalmi és Ipartörténeti Múzeum, 20 (táblánként 2 fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. Kiadói papírmappában. 2174092
15045
380
Sebők Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval. 2252757
15046
380
Nikolaus Benjamin Richter: Felejthetetlen Szahara. Bp., 1957. Gondolat. KIadói félvászon kötésben. 2252753
15047
380
Kenedy Géza: Vándorlások Délen, Bp., é.n. Stádium, Merített papírkötésben (előzéklap nélkül)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF