https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 163
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1802376
15601
380
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből Debrecen, 1997 1786117
15602
380
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal. 1952272
15603
380
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Parkerdők Magyarországon. Szerk.: Mészöly Győző. Bp.,1981, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen felső részén sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1952260
15604
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Alexay Zoltán: Szigetköz. Bp.,1994, Interpress-Adwest. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1952244
15605
380
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szigetközzel kapcsolatos könyvtétel, 2 db: Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.+Bárdos Deák Péter: Megsebzett táj. Szigetköz. Bp.,1994, Pelikán. Kiadói kartonált papírkötés. 1989508
15606
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tirol, Natur Kunst Volk Leben - Tiroler Gaststätten. Innsbruck 1927 Tiroler Landesverkehrsamt, Kiadó vászonkötsés, laza fűzéssel, loose binding.
Das Lot is nicht erreichbar
1966209
15607
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dávid-K. Németh-Torma, Tóth: Tanulmányok Tamási történetéből. Őskor, római kor, középkor, török kor. Szerk: Torma István. Tamási, 2015. 237p. KIadói kartonálásban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse