https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 163
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2184487
15024
380
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1933 Harkány gyógyfürdő. Ismertető füzet. Bp., én., Brit-ny., 8 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2230032
15025
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Péczely Piroska: A keszthelyi Festetics kastély és belső berendezése. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. 2189941
15026
380
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szalai Antal: Szállodák, vendéglők, korcsmák, kávéházak, mézeskalácsosok, cukrászok. Összeáll.: Szalai Antal. Jókai Füzetek. 2005. 42. Pápa, 2005., Jókai Mór Városi Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2184374
15027
380
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Prohászka László: Lovas szobrok. A mi Budapestünk. Bp., 1997., Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 2229733
15028
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Lovak, lovasok. Lovas hagyományok, értékek, hungarikumok Veszprém megyében. Szerk.: Dr. Fehér Károly. Bp., 2011., VM Vidékfejlesztési, Képzési és Szaktanácsadási Intézet. Kiadói kartonált papírkötés. 2254111
15029
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2184302
15030
380
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes, Újpesttel kapcsolatos tétel, 3 db: Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Írta és összeáll.: - -. Bp., 2012., Újpesti Városvédő Egyesület. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.; Berényi András-Palasik Mária et alii: Újpest. IV. kerület. Budapest városrészei. 4. Bp.,1998, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.; IV. kerület. Budapest. Városkalauz térképpel. hn., én., Városkalauz. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2185766
15031
380
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Baedeker, Karl: Die Schweiz. Chamonix. Die Oberitalienischen Seen. Handbuch für Reisende: - -. 39. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopott borítóval, a címlapon a névbejegyzéseket leragasztották.
Das Lot is nicht erreichbar
2185759
15032
380
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 32. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas borítóval, a címlap melletti térkép hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
2224331
15033
380
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Gábor: A fehér arany vadonjában. Útikalandok 32. Bp., 1964, Táncsics Könyvkiadó. Második kiadás. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés. 2189355
15034
380
0
600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Joó Tibor: A sajóládi pálos kolostor. Miskolc, 1979. Kiadói papírkötésben 2252777
15035
380
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hollósi Somogyi József: Tengerek és gyarmatok. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói foltos félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse