Magyar Dúlás. Tanulmányok a kényszer-kollektivizálásról. Szerk.: Galambos István, Horváth Gergely Krisztián. Magyar vidék a 20. században 4. Bp., 2019., MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont - Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyar irodalom és szovjet irodalompolitika a hruscsovi korszakban. Orosz levéltári iratok. 1953-1964. I. köt. (1953-1957.) Szerk.: Babus Antal, Müller Gabriella, Seres Attila. Bp., 2019., Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé szakadozott papír védőborítóban
Csengery Antal: Történeti tanúlmányok és jellemrajzok. 1. kötet Pest, 1870. Ráth Mór. 1 t. (a szerző fényképe), IV l. 1 sztl. lev. 409 l.; Kiadói enyhén sérült egészvászon kötésben.
Szokoly Viktor: Mexiko Miksa császárig. Különösen ős- és ujabbkori története, államszervezete, azték müveltségi története s különböző népfajaira vonatkozólag. Báró Müller J. W., Prescott William H., Armin Th. s mások nyomán közli ~. Négy részben. (Tiz különnyomatú képpel.) Pest, 1866. Emich. 1t.+VII+(1)+364p.+9t . Kiadói papírkötésben, fűzés szétvált, hátsó borító hiányzik, első sérült