Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

Ágh Attila: Betemetett nyomok, emlékek rönkje. Világtörténelmi utazás a korai civilizációkban. Bp.,1981,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15723.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. Reprint kiadás.
15724.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

Magyar Dúlás. Tanulmányok a kényszer-kollektivizálásról. Szerk.: Galambos István, Horváth Gergely Krisztián. Magyar vidék a 20. században 4. Bp., 2019., MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont - Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
15725.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar irodalom és szovjet irodalompolitika a hruscsovi korszakban. Orosz levéltári iratok. 1953-1964. I. köt. (1953-1957.) Szerk.: Babus Antal, Müller Gabriella, Seres Attila. Bp., 2019., Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
15726.

Rufpreis:
1 600 HUF

16500.

Rufpreis:
800 HUF

16502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balázs Ferenc: Bejárom a kerek világot 1923-1928 - A rög alatt 1928-1935. Püski Kiadó, 1999
16503.

Rufpreis:
800 HUF

16504.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16505.

Rufpreis:
4 000 HUF

16506.

Rufpreis:
1 000 HUF

16507.

Rufpreis:
3 000 HUF

16508.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF