Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

Kristó Gyula: A feudális széttagolódás Magyarországon. Bp., 1979. Akadémiai. KIadói vászonkötésben, papír védőborítóval
15675.

Rufpreis:
1 600 HUF

Engi József: Négy keréken. Közlekedéstörténeti tanulmányok. Szeged, 2001. Belvedere. Kiadói kartonálásban
15676.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bóna István: A honfoglalás előtti kultúrák és népek. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Monográfiája I. köt. Történelem és Kultúra. Különlenyomat. Nyíregyháza, 1993, ny.n.,63-137 p.+17 (képkötet) t. Papírkötésekben.
15677.

Rufpreis:
1 400 HUF

Forrai Sándor: Az írás bölcsője és a magyar rovásírás. Gödöllő, 1988, Petőfi Sándor Művelődési Központ. Kiadói papírkötésben.
15678.

Rufpreis:
1 400 HUF

Máté István: Sztálin áldozatai. Bp.,1989., Progresszió. Kiadói papírkötés.
15679.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szikora András: Katonagalambok, hírvivő galambok. Bp.,1983, Zrínyi. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
15680.

Rufpreis:
1 600 HUF

26 röplap. Fakszimilék felszabadulásunk dokumentumaiból. Bp., 1960, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 13 t. Kiadói papírborítékban, hiányos.
15681.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db könyv - Pusztaszeri László: Habsburg Ottó élete és kora. H.n., 2001, Nap Kiadó. + Hettyey Ágota-Kiss Antal: "Horthy Miklós tüzértisztje voltam". H.n., Apriori International. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15682.

Rufpreis:
1 200 HUF

Makkai László: A magyar-román közös múlt. Bp.,1989, Héttorony, 290 p.+1 t. Második kiadás. Kihajtható térképlapokkal!  Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15683.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illés Béla: Tűz Moszkva alatt. Dedikált. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben.
15684.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laboulaye Eduard: Az Egyesült Államok története. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. Fordította: Szász Domokos. Pest, 1871, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötésben.
15685.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
15686.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF