Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2253179
15675
380
Books: History
Kristó Gyula: A feudális széttagolódás Magyarországon. Bp., 1979. Akadémiai. KIadói vászonkötésben, papír védőborítóval
2253182
15676
380
Books: History
Engi József: Négy keréken. Közlekedéstörténeti tanulmányok. Szeged, 2001. Belvedere. Kiadói kartonálásban
2254711
15677
380
Books: History
Bóna István: A honfoglalás előtti kultúrák és népek. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Monográfiája I. köt. Történelem és Kultúra. Különlenyomat. Nyíregyháza, 1993, ny.n.,63-137 p.+17 (képkötet) t. Papírkötésekben.
2252030
15678
380
Books: History
Forrai Sándor: Az írás bölcsője és a magyar rovásírás. Gödöllő, 1988, Petőfi Sándor Művelődési Központ. Kiadói papírkötésben.
2254439
15679
380
Books: History
Máté István: Sztálin áldozatai. Bp.,1989., Progresszió. Kiadói papírkötés.
2253493
15680
380
Books: History
Szikora András: Katonagalambok, hírvivő galambok. Bp.,1983, Zrínyi. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban. 2257916
15681
380
Books: History
26 röplap. Fakszimilék felszabadulásunk dokumentumaiból. Bp., 1960, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 13 t. Kiadói papírborítékban, hiányos.
2258068
15682
380
Books: History
2 db könyv - Pusztaszeri László: Habsburg Ottó élete és kora. H.n., 2001, Nap Kiadó. + Hettyey Ágota-Kiss Antal: "Horthy Miklós tüzértisztje voltam". H.n., Apriori International. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2253522
15683
380
Books: History
Makkai László: A magyar-román közös múlt. Bp.,1989, Héttorony, 290 p.+1 t. Második kiadás. Kihajtható térképlapokkal! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2232487
15684
380
Books: History
Illés Béla: Tűz Moszkva alatt. Dedikált. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben.
2253077
15685
380
Books: History
Laboulaye Eduard: Az Egyesült Államok története. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. Fordította: Szász Domokos. Pest, 1871, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötésben. 1861421
15686
380
Books: History
Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF