https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A magyarországi vas- és fémmunkások központi szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp.,1990, Szakszervezetek Elméleti Kutató Intézete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16509.

A magyarországi vas- és fémmunkások központi szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp.,1990, Szakszervezetek Elméleti Kutató Intézete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1
16510.

Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp.,1990, Dunakönyv. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16511.

H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp.,1990, Dunakönyv. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Mátyás Graduale. A bevezető tanulmányt és a képmagyarázatokat Soltész Zoltánné írta. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16512.

A Mátyás Graduale. A bevezető tanulmányt és a képmagyarázatokat Soltész Zoltánné írta. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francisco Carolo Palma (Pálma Károly Ferenc (1735-1787)): Notitia Rerum Hungaricarum. Editio III. Pars I-III. Pestini-Budae, et Cassoviae (Pest-Buda-Kassa), 1785, Sumptibus I. M. Weingand, et J. G. Koepf Bibliopol, (Typis Catharinae Landerer Viduae),  1 t.+6+783+13 p. + 1 t. (kihajtható); 630 +10 p. + 6 t. (kihajtható); 590 + 12 p. + 7 t. (kihajtható). Harmadik kiadás. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben és kartonált papírkötésben, a félvászon borító kopott, foltos, a kartonált papírborító viseltes, az I. kötet foltos, a címkép és az első három lap, valamint a 2., 13., 15., 16., 17., 18. oldalakon javítás, egy lap kijár, a II. kötetben a címlap kijár, a III. kötet kissé foltos, egy lap kijár.
1
16515.

Francisco Carolo Palma (Pálma Károly Ferenc (1735-1787)): Notitia Rerum Hungaricarum. Editio III. Pars I-III. Pestini-Budae, et Cassoviae (Pest-Buda-Kassa), 1785, Sumptibus I. M. Weingand, et J. G. Koepf Bibliopol, (Typis Catharinae Landerer Viduae), 1 t.+6+783+13 p. + 1 t. (kihajtható); 630 +10 p. + 6 t. (kihajtható); 590 + 12 p. + 7 t. (kihajtható). Harmadik kiadás. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben és kartonált papírkötésben, a félvászon borító kopott, foltos, a kartonált papírborító viseltes, az I. kötet foltos, a címkép és az első három lap, valamint a 2., 13., 15., 16., 17., 18. oldalakon javítás, egy lap kijár, a II. kötetben a címlap kijár, a III. kötet kissé foltos, egy lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csaplár Bendek: Révai Miklós élete I-III. kötet. Bp., 1881-1886, Aigner Lajos,(Rudnyánszky A-ny.), 1 t.+2+357+4+416+4+432 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, a II. kötetbe a papírborítót is bekötötték, a II. kötetben ceruzás bejelölésekkel, az I. kötet foltos, címlapja kissé szakadt, a címkép foltos, a III. kötet utolsó három lapja kissé foltos. A IV. kötet hiányzik. Dr. Gerecze Péter (1856-1914) régész, művészettörténész, egyetemi tanár névbélyegzőjével.
1
16516.

Csaplár Bendek: Révai Miklós élete I-III. kötet. Bp., 1881-1886, Aigner Lajos,(Rudnyánszky A-ny.), 1 t.+2+357+4+416+4+432 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, a II. kötetbe a papírborítót is bekötötték, a II. kötetben ceruzás bejelölésekkel, az I. kötet foltos, címlapja kissé szakadt, a címkép foltos, a III. kötet utolsó három lapja kissé foltos. A IV. kötet hiányzik. Dr. Gerecze Péter (1856-1914) régész, művészettörténész, egyetemi tanár névbélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gondolkodó Magyarok sorozat 16 kötete: Bp.,1981-1988, Magvető. Kiadói papírkötés, változó állapotban, közte sok volt könyvtári példány, ezen kötetek gerince ragasztással megerősítve
1
16517.

Gondolkodó Magyarok sorozat 16 kötete: Bp.,1981-1988, Magvető. Kiadói papírkötés, változó állapotban, közte sok volt könyvtári példány, ezen kötetek gerince ragasztással megerősítve

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kopottas borítóval.
1
16518.

Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Kermode: Shakespeare kora. Fordította: N. Kiss Zsuzsa. Bp.,2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
16522.

Frank Kermode: Shakespeare kora. Fordította: N. Kiss Zsuzsa. Bp.,2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Takáts Sándor: Szalai Barkóczy Krisztina. 1671-1724. Bp.,1910, Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb szakadással, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
16523.

Takáts Sándor: Szalai Barkóczy Krisztina. 1671-1724. Bp.,1910, Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb szakadással, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az élő Kossuth. Kossuth Lajos válogatott művei. Politikai Remekművek. I. kötet. Szerkesztette és bevezette: Katona Jenő. Bp.,(1948),Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete. XII+ 288 p.+ 4 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.   A szerkesztő, Katona Jenő (1905-1978) író, szerkesztő, FKGP-s politikus által Ruffy Péter (1914-1993)  erdélyi magyar Pulitzer-emlékdíjas újságíró, író részére dedikált.
1
16524.

Az élő Kossuth. Kossuth Lajos válogatott művei. Politikai Remekművek. I. kötet. Szerkesztette és bevezette: Katona Jenő. Bp.,(1948),Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete. XII+ 288 p.+ 4 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerkesztő, Katona Jenő (1905-1978) író, szerkesztő, FKGP-s politikus által Ruffy Péter (1914-1993) erdélyi magyar Pulitzer-emlékdíjas újságíró, író részére dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zrínyi Miklós válogatott levelei. Vál., a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Bene Sándor , Hausner Gábor. Régi Magyar Könyvtár 6. Bp., 1997., Balassai. Kiadói papírkötés.
1
16526.

Zrínyi Miklós válogatott levelei. Vál., a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Bene Sándor , Hausner Gábor. Régi Magyar Könyvtár 6. Bp., 1997., Balassai. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse