Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

David Irving: Felkelés! Egy nemzet küzdelme: Magyarország 1956 Bp., 2003, Gede Testvérek. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15711.

Rufpreis:
2 400 HUF

15712.

Rufpreis:
1 000 HUF

Friedrich Sieburg: Robespierre. Ford.: Lányi Viktor. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
15713.

Rufpreis:
1 000 HUF

Darvay Nagy Adrienne: A mesebeli szentmadár. Képek a kolozsvári hivatásos magyar színjátszás 200 évestörténetéből. Kolozsvár, 1992, Héttorony Könyvkiadó-Kolozsvári Állam Magyar Színház. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldalán sérüléssel.
15714.

Rufpreis:
1 000 HUF

15715.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Eladó az egész világ. Képes és (képtelen) hirdetéstörténet. Szerk.: Szokács Eszter. Bp.,1994, AB OVO. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15716.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karátson Gábor: Ötvenhatos regény. Bp., 2016. Kortárs. Kiadói kartonált papírkötésben.
15717.

Rufpreis:
3 000 HUF

Körmöczi Katalin: "... A mi megmarad, fordítsa jó czélokra". Deák Ferenc hagyatéka. Bp.,1992., Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Teljes bibliográfiával és ikonográfiával!
15718.

Rufpreis:
800 HUF

Bakay Kornél: Feltárul a múlt? A múlt jövője. Bp., 1989, Múzsák. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15719.

Rufpreis:
1 000 HUF

Urs Bitterli: "Vadak" és "civilizáltak". Az európai és tengerentúli érintkezés szellem- és kultúrtörténete. Bendl Júlia fordítása. Bp., 1982, Gondolat. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15720.

Rufpreis:
1 000 HUF

A rettentő Kukkubeusok. Régi olasz elbeszélők I-II. Válogatta, a fordításokat az eredetivel egybevetette, a szerzők portréját és a jegyzeteket írta: Herczeg Gyula. Bp., 1983, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.
15721.

Rufpreis:
1 400 HUF

Méray Tibor: Nagy Imre élete és halála. München 1978. Újváry Griff kiadó. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
15722.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF