Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2242672
10479
379
Túry Mária (1930-1992): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 29×24,5 cm 2244091
10480
379
Udvary Pál (1900-1987): Jön a vihar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×30 cm 2198455
10481
379
Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, kisebb felületi sérülésekkel (karcolásokkal), 50×70 cm 2198454
10482
379
Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm
2239304
10483
379
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros, esti hangulat, 1961. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal 1963-ból. Üvegezett fa keretben, 25×22,5 cm 1752229
10484
379
Újhelyi Jenő (1927-): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
1976495
10485
379
11000
Unyatyinszki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 43×31 cm
2163897
10486
379
3800
2235858
10487
379
Varga Mátyás (1910-2002): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×29 cm 2241610
10488
379
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Háború I. Rézkarc, papír, jelzett, 21x11 cm 2217249
10489
379
2200
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Duna-parton. Színezett rézkarc, papír kartonon, jelzett, foltos, 29,5×40 cm 2219092
10490
379
50000
Victor Vasarely (1908-1997): Kompozíció rózsaszínben. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap széle kissé foltos. 51x47 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF