Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 633

Túry Mária (1930-1992): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 29×24,5 cm
10479.

Rufpreis:
2 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Jön a vihar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×30 cm
10480.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, kisebb felületi sérülésekkel (karcolásokkal), 50×70 cm
10481.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm
10482.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros, esti hangulat, 1961. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal 1963-ból. Üvegezett fa keretben, 25×22,5 cm
10483.

Rufpreis:
12 000 HUF

Újhelyi Jenő (1927-): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10484.

Rufpreis:
12 000 HUF

Unyatyinszki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 43×31 cm
10485.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10486.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Varga Mátyás (1910-2002): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×29 cm
10487.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Háború I. Rézkarc, papír, jelzett, 21x11 cm
10488.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Duna-parton. Színezett rézkarc, papír kartonon, jelzett, foltos, 29,5×40 cm
10489.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Victor Vasarely (1908-1997): Kompozíció rózsaszínben. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap széle kissé foltos. 51x47 cm
10490.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF