Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2176554
10455
379
Szőnyi István (1894-1960): Kukoricás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, kissé foltos, 19×23 cm 2243689
10456
379
Szőnyi I. jelzéssel: Duna. Akvarell, papír, paszpartuban. Hátoldalán Kocka csonkolás rajz az 1960-as évekből. 28x37,5 cm 2195779
10457
379
Szőnyi jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, fa. 24x35 cm 2163339
10458
379
7500
Sztelek jelzéssel: Szénabálák. Olaj, karton, kereten, 24×49 cm 2204048
10459
379
Szvétek Antalné, Kalocsa. Népművészeti minta. Kalocsai minta. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. 50x78 cm
2240223
10460
379
Tassy Béla (1942-): Sólem Álechem világa I.. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20), üvegezett fa keretben, 23,5x17 cm 2188464
10461
379
Tassy Béla (1942-): II. József magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
2188315
10462
379
Tassy Béla (1942-): III. Béla magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején és alján apró szakadásokkal, 39,5×29 cm
2188325
10463
379
Tulipán László (1943-2007): II. Lajos magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm 2210720
10464
379
80000
A.L. Terni jelzéssel: Mediterrán tengerpart. Olaj, fa, sérült. Sérült, üvegezett fa keretben, 20,5×26 cm
2243632
10465
379
Tichy Gyula (1879-1920): Aktok kertben, cinkográfia, papír, paszpartuban, 12×11,5 cm 2203547
10466
379
Tihanyi jelzéssel. Akt. Szén, papír, kisebb szakadásokkal. 61×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF