Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 633

Szőnyi István (1894-1960): Kukoricás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, kissé foltos, 19×23 cm
10455.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szőnyi I. jelzéssel: Duna. Akvarell, papír, paszpartuban. Hátoldalán Kocka csonkolás rajz az 1960-as évekből. 28x37,5 cm
10456.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Szőnyi jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, fa. 24x35 cm
10457.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sztelek jelzéssel: Szénabálák. Olaj, karton, kereten, 24×49 cm
10458.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szvétek Antalné, Kalocsa. Népművészeti minta. Kalocsai minta. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. 50x78 cm
10459.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tassy Béla (1942-): Sólem Álechem világa I.. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20), üvegezett fa keretben, 23,5x17 cm
10460.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tassy Béla (1942-): II. József magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10461.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tassy Béla (1942-): III. Béla magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején és alján apró szakadásokkal, 39,5×29 cm
10462.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tulipán László (1943-2007): II. Lajos magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
10463.

Rufpreis:
2 800 HUF

A.L. Terni jelzéssel: Mediterrán tengerpart. Olaj, fa, sérült. Sérült, üvegezett fa keretben, 20,5×26 cm
10464.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Tichy Gyula (1879-1920): Aktok kertben, cinkográfia, papír, paszpartuban, 12×11,5 cm
10465.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tihanyi jelzéssel. Akt. Szén, papír, kisebb szakadásokkal. 61×43 cm
10466.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF