Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2247720
379
2 db az Aranycsapat legendás tagjait ábrázoló litográfia. Sebők jelzéssel: Lóránt Gyula. Kissé sérült. + Tóth jelzéssel: Lantos Mihály. Sérült. Mindkettő üvegezett keretben Ca. 38x30,5 cm 2240398
10001
379
Ágotha Margit (1938-2015 ): Jónás imája - Babits illusztráció. Linómetszet, merített papír, jelzett és datált (Ágotha Margit 1984), művészpéldány EA I/VII. Üvegezett fa keretben, 32×26 cm 2229095
10002
379
Almásy Aladár (1946-): Párnába könyököltek, mert kaptak egy almát. Rézkarc, papír, jelzett és datált (976 Almásy Aladár). Próbanyomat. Lap felső részében halvány folttal. 33x30 cm 2229101
10003
379
Almásy Aladár (1946-): Amikor Löfrant meglátta, szórta a csirkéket. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 7/10. Lap felső részében halvány folttal. 35x33 cm 2196751
10004
379
5500
Anna jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült. 61×46 cm
2159771
10005
379
Anna jelzéssel: Angyal. Olaj, farost, sérült, 29,5×29,5 cm
2201734
10006
379
Antal Ilona (1932-2004): Pitypang. Fametszet, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 33x22 cm
2201736
10007
379
Antal Ilona (1932-2004): Madárka. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 18x17,5 cm 2240079
10009
379
4600
Ányos Viola (1872-1945): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 21×26,5 cm 2241935
10010
379
4200
Artner Margit (1954-): Fényképész. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/3), 18×12,5 cm 2240912
10011
379
4200
Artner Margit (1954-): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (45/100), hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel, lap széle foltos, 16×22 cm 2219191
10012
379
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Ruhaszárítás. Rézkarc, papír, foltos, 19×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF