Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 633

Vörös Edit (?-), Tóth Imre (?-): VÍparti virágzás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben, 30×40 cm
10504.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, 82x53 cm
10505.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír.  Üvegezett keretben, 42x30 cm
10506.

Rufpreis:
2 400 HUF

V. Tóth Gábor (1966-): Görög kikötő. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal ésTak-Art Galéria címkéjével. 50×70 cm
10507.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

W. James jelzéssel: Konstruktivista táj. Akril, farost. Jelzett. 39x49 cm
10508.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rudolf W jelzéssel: Udvarlás. Olaj, karton. Sérült és javított üvegezett fa keretben. 33×24,5 cm
10509.

Rufpreis:
8 000 HUF

10510.

Rufpreis:
5 000 HUF

Adolf Wer.. jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, vászon, kissé sérült. Díszes, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
10511.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Wieszt József (1951-2007): II. Ulászló magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10512.

Rufpreis:
2 800 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Első hó. Rézkarc, papír, jelzett, 40×60 cm
10513.

Rufpreis:
3 000 HUF
35

Xantus Gyula (1919-1993): Leányfej. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 22,5×26,5 cm
10514.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Pipázó juhász. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 24×28 cm
10515.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF