Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2242807
10504
379
Vörös Edit (?-), Tóth Imre (?-): VÍparti virágzás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben, 30×40 cm 2203622
10505
379
5500
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, 82x53 cm
2195589
10506
379
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben, 42x30 cm
2238722
10507
379
15000
V. Tóth Gábor (1966-): Görög kikötő. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal ésTak-Art Galéria címkéjével. 50×70 cm 2204983
10508
379
W. James jelzéssel: Konstruktivista táj. Akril, farost. Jelzett. 39x49 cm
2244396
10509
379
Rudolf W jelzéssel: Udvarlás. Olaj, karton. Sérült és javított üvegezett fa keretben. 33×24,5 cm
2163902
10510
379
2241542
10511
379
Adolf Wer.. jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, vászon, kissé sérült. Díszes, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
2188409
10512
379
Wieszt József (1951-2007): II. Ulászló magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
2242107
10513
379
Würtz Ádám (1927-1994): Első hó. Rézkarc, papír, jelzett, 40×60 cm 2193364
10514
379
Xantus Gyula (1919-1993): Leányfej. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 22,5×26,5 cm 2242199
10515
379
Zádor István (1882-1963): Pipázó juhász. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 24×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF