Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2139989
10382
379
38000
2199767
10383
379
4800
Raffael jelzéssel: Jelenet. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Plexiüveggel védett keretben, 40,5x58 cm
2203614
10384
379
Raffael jelzéssel: Szürreális akt. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×29 cm
2243107
10385
379
Regős jelzéssel a karcon: Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, foltos, sérült. Fa keretben, 29×39 cm 2239377
10386
379
Rékassy Csaba (1937-1989) - Sárkány. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (3/10). Üvegezett fa keretben, 6,5x5,5 cm 2240127
10387
379
Rékassy Eszter (1966-): Egy doboz kagyló. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20). Üvegezett fa keretben, 29×15 cm 2240984
10388
379
Remsey Iván(1921-2006): Házak. Rézkarc, papír, jelzett, 19x30 cm
1996296
10389
379
Rosie Rey (?-?): Absztrakt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33×26,5 cm
2243548
10390
379
Rippl-Rónai jelzéssel: Hölgyek. Vegyes technika, karton. 28,5x38 cm 2245716
10391
379
RMS (?) jelzéssel: Ady Endre arcképe. Szén, papír. Ökörszemes, üvegezett fa keretben. 18x13 cm 2188874
10392
379
Roth Miklós (?-): Elefántok. Olaj, karton, 70×43 cm
2239324
10393
379
Rozanits Tibor (1931-): Ady Endre. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), üvegezett fa keretben, 29,5x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF