Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 633

10382.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Raffael jelzéssel: Jelenet. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Plexiüveggel védett keretben, 40,5x58 cm
10383.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Raffael jelzéssel: Szürreális akt. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×29 cm
10384.

Rufpreis:
4 000 HUF

Regős jelzéssel a karcon: Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, foltos, sérült. Fa keretben, 29×39 cm
10385.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rékassy Csaba (1937-1989) - Sárkány. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (3/10). Üvegezett fa keretben, 6,5x5,5 cm
10386.

Rufpreis:
6 000 HUF
15

Rékassy Eszter (1966-): Egy doboz kagyló. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20). Üvegezett fa keretben, 29×15 cm
10387.

Rufpreis:
5 000 HUF

Remsey Iván(1921-2006): Házak. Rézkarc, papír, jelzett, 19x30 cm
10388.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rosie Rey (?-?): Absztrakt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33×26,5 cm
10389.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rippl-Rónai jelzéssel: Hölgyek. Vegyes technika, karton. 28,5x38 cm
10390.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
20

RMS (?) jelzéssel: Ady Endre arcképe. Szén, papír. Ökörszemes, üvegezett fa keretben. 18x13 cm
10391.

Rufpreis:
6 000 HUF

Roth Miklós (?-): Elefántok. Olaj, karton, 70×43 cm
10392.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): Ady Endre. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), üvegezett fa keretben,  29,5x22 cm
10393.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF